Fatih'te mal paylaşımı cinayetle noktalandı

Fatih'te mal paylaşımı cinayetle noktalandı
Fatih'te, iki kardeş arasındaki mal paylaşımı tüyler ürperten bir cinayetle noktalandı. Abone ol

Ortak aldıları dairenin paylaşımı yüzünden mahkemelik olan iki kardeşten büyük olanı, kardeşini, kardeşinin eşini ve yeğenini silahla vurarak öldürdü.

Olay, saat 21.30 sıralarında Sancaktar Hayrettin Mahallesi Emirler Çeşmesi Sokak Num diş implantı fiyatı ara 15'teki binanın 10 numaralı dairesinde meydana geldi. Ortak aldıkları iki dairenin paylaşımı sırasında davalık olan iki kardeşten işçi emeklisi ağabey B.A, davayı kaybedince dehşet saçtı. B.A, tekstil atölyesi sahibi kardeşi S.A (45), eşi G.A ve kızları ilköğretim 5'inci sınıf öğrencisi K.A'yı, tabancayla vurarak öldürdü. Ailenin 15 yaşlarındaki oğlu D.A ise amcasının elinden kaçarak kurtuldu.

B.A, apartmandan çıktıktan sonra, 3 el havaya ateş etti. "Benim ocağımı dağıttınız" diye bağıran B.A, daha sonra Şehit Vedat Ulusoy Polis Merkezi'ne giderek teslim oldu. Çevredekilerin ihbarı ile olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde babanın öldüğü belirlendi. Başından ağır yaralanan G.A, kaldırıldığı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde, göğsünden yaralanan kızı K.A ise İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Omzundan hafif yaralanan D.A'nın tedavisi ise olay yerindeki sağlık ekiplerince yapıldı.Kategori : GÜNCEL